View Single Post
  #27   Report Post  
Mary Fisher
 
Posts: n/a
Default


"Christian McArdle" wrote in message
. net...
You have to buy them. They cost more than a spoonful from your plate -


I'm quite sure about that. At 30p a jar, I suspect it is actually cheaper
than giving her some of ours!

there's no extra washing up if you all eat at the same time.


But I hate washing up the mixer!


It was only the glass goblet!

Far easier than bottles!

Mary

Christian.